Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj Jablonec 31.5.2008

31. 5. 2008

    JUNIOR NORTH CUP MIKRO 2008

                       ročník 2001 a mladší     

 

                

VIDEA 25x

 

1.http://www.skkladno2001.estranky.cz/archiv/uploaded/552.http://www.skkladno2001.estranky.cz/archiv/uploaded/56

3.http://www.skkladno2001.estranky.cz/archiv/uploaded/574.http://www.skkladno2001.estranky.cz/archiv/uploaded/63

5.http://www.skkladno2001.estranky.cz/archiv/uploaded/646.http://www.skkladno2001.estranky.cz/archiv/uploaded/65

7.http://www.skkladno2001.estranky.cz/archiv/uploaded/668.http://www.skkladno2001.estranky.cz/archiv/uploaded/67

9.http://www.skkladno2001.estranky.cz/archiv/uploaded/6810.http://www.skkladno2001.estranky.cz/archiv/uploaded/69

11.http://www.skkladno2001.estranky.cz/archiv/uploaded/7012.http://www.skkladno2001.estranky.cz/archiv/uploaded/71

13.http://www.skkladno2001.estranky.cz/archiv/uploaded/7214.http://www.skkladno2001.estranky.cz/archiv/uploaded/73

15.http://www.skkladno2001.estranky.cz/archiv/uploaded/7416.http://www.skkladno2001.estranky.cz/archiv/uploaded/75

17.http://www.skkladno2001.estranky.cz/archiv/uploaded/7618.http://www.skkladno2001.estranky.cz/archiv/uploaded/77

19.http://www.skkladno2001.estranky.cz/archiv/uploaded/7820.http://www.skkladno2001.estranky.cz/archiv/uploaded/79

21.http://www.skkladno2001.estranky.cz/archiv/uploaded/8022.http://www.skkladno2001.estranky.cz/archiv/uploaded/81

23.http://www.skkladno2001.estranky.cz/archiv/uploaded/8324.http://www.skkladno2001.estranky.cz/archiv/uploaded/84

25.http://www.skkladno2001.estranky.cz/archiv/uploaded/85

 

 

 

Skupina A:    1. AC Sparta Praha        Skupina C:    1. FK Jablonec 97  „A“

2. FC Slovan Liberec                           2. MFK Pardubice

3. FK SIAD Most                                3. FC Chlumec nad Cidl.

                        4. FK Kolín                                         4. SK Benešov

5. ABC Braník Praha                            5. FK Admira Praha

6. SV Neueibau                                    6. FK ravel Ústí nad Labem

 

Skupina B:    1. SG Dynamo Dresden     Skupina D:    1. SK Slavia Praha

2. FK Mladá Boleslav                              2. FC Hradec Králové

3. SK Motorlet Praha                               3. SK Kladno

                        4. FK Náchod - Deštné                           4. SK Benátky nad Jiz.

                        5. SK Forvard One Děčín                        5. FK Česká Lípa

                        6. FK Jablonec 97  „B“                            6. FK Jablonec 97  „02“

 

                                VÝSLEDKY TÝMU SK KLADNO 2001

 SKUPINA D

 

SK Kladno                 :  SK Benátky nad Jiz.

 

 3:0

 

Valenta 2, Hrubeš

 

FK Jablonec 97 „02“  :  SK Kladno

 

 0:4

 

Hrubeš, Jeřábek2, Mačura

 

SK Kladno                 :  SK Slavia Praha

 

3:2 

 

Hrubeš2, Jeřábek

 

FC Hradec Králové   :  SK Kladno

 

0:3 

 

Valenta2, Hrubeš

 

SK Kladno                 :  FK Česká Lípa

 

 4:0

 

Hrubeš2, Kreisinger, Mačura

 

 

Čtvrtfinále

 

 

Ústí nad Labem : Sk Kladno 2:2 NA PENALTY 2:3

Střelci branek: Jeřábek, Valenta

Střelci penalt: Jeřábek, Valenta, Ekrt

 

 

Semifinále

 

 

SG Dynamo Dresden : SK Kladno 1:1 NA PENALTY 3:2

Střelci branek: Jeřábek,

Střelci penalt:Valenta, Ekrt, Jeřábek neproměnil

 

Zápas o třetí místo

 

SK Kladno : Forvard Děčín 2:1

Střelci branek:Jeřábek, Hrubeš

--------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Nejlepším hráčem našeho týmu byl vyhlášen Jakub Jeřábek...Gratulujeme...

 

--------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

Konečné pořadí:

 

1.FK JABLONEC 97 „A“

2.SG DYNAMO DRESDEN

3.SK KLADNO

 

 

4. SK Forvard One Děčín

5. FK Ravel Ústí nad labem

6.SK Slavia Praha

7.SV Neueibau

8.AC Sparta Praha

9.FK Admira Praha  

10.FC Chlumec nad Cidlinou

11.FC Slovan Liberec

12.FK Mladá Boleslav                       

13.FK SIAD Most

14.SK Benátky nad Jizerou 

15.FC Hradec Králové

16.SK motorlet Praha 

17.ABC Braník Praha

18.SK Benešov

19.MFK Pardubice

20.FK Kolín   

21.FK Náchod - Deštné   

22.FK Jablonec 97  „B“

23.FK Jablonec 97  „02“

24.FK Česká Lípa 

 

 

Nejlepší střelec turnaje:     Ondřej Podzimek         FK Jablonec 97  „A“

Nejlepší hráč turnaje:         Vasileos Kapourani     SG Dynamo Dresden

Nejlepší brankář turnaje:    Vítek Běloušek            SK Forvard One

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Výborný výsledek

(Jarda Hrubeš, 4. 6. 2008 16:48)

Bohužel pro mě,jsem na tomto turnaji chyběl.Podle výsledků,fotek a videí co jsem viděl, se nám turnaj vydařil..Kluci dokázali,že jsou opravdu výborní.Už na osmém turnaji za sebou dokázali vybojovat medaili...A to není náhoda.Máme výborný tým..Kluci díky a jen tak dál...

Skvělé obsazení

(Roman Fíla, 26. 5. 2008 21:16)

ještě nějakou tu medaili?