Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fotbalový turnaj mladších přípravek SPORT INVEST CUP

13. 9. 2008

 

 

 

SPORT INVEST CUP

 

Pořadatel:SK Kladno 2001.

Sponzor turnaje:SPORT INVEST International,a.s.

Místo a datum konání:Lidice,13.9.2008.

Kategorie:Mladší přípravka

Systém a pravidla turnaje:Hraje se každý s každým ,hrací doba 2x 15 minut,počet hráčů 7+1.

 

     Děkujeme zůčastněným týmům,sponzorovi,TJ Sokolu Lidice,rodičům a všem ostatním za účast na našem turnaji.

 

     Dále hráčům za skvělé výkony a gratulujeme všem oceněným.Za rok na dalším ročníku SPORT INVEST CUPU se těšíme nashledanou...

 

                     Výsledkový servis:

 

zápas č. 1-SK modré -FK Brandýsek...........15:0

střelci:Hrubeš 6,Valenta 3,Jeřábek 2,Vaněk 2,Halász,Ekrt

 

 

 

zápas č. 2-Kablo Kročehlavy- 1.FK Příbram...4:0

střelci:Krsek 2,Dejčmar,Rolný

 

 

 

zápas č. 3-SK bílé - FK Brandýsek..................9:1

střelci:Studenovský 4,Kreisinger,Švihálek,Jůza,Strnad,Lukas-Dlouhý

 

zápas č. 4-SK modré -Kablo Kročehlavy.........0:2

střelci:Krsek 2

 

zápas č. 5-SK bílé -1.FK Příbram....................3:0

střelci:Studenovský 2,Švihálek

 

 

zápas č. 6-Kablo Kročehlavy- FK Brandýsek..5:1

střelci:Dejčmar 3,Černý 2-Dlouhý

 

zápas č. 7-SK modré - 1.FK Příbram..............4:0

střelci:Hrubeš,Valenta,Jeřábek,Halász

 

 

zápas č. 8-SK bílé -Kablo Kročehlavy.............0:4

střelci:Dejčmar 2,Krsek,Černý

 

 

zápas č. 9-1.FK Příbram - FK Brandýsek........6:2

střelci:....................................................................-Dlouhý

 

 

zápas č.10-SK modré -  SK bílé.......................6:0

střelci:Hrubeš 2,Jeřábek2,Halász,Fíla

 

                 Vyhlášení výsledků:

 

 

            1.místo...Kablo Kročehlavy

 

               2.místo...SK Kladno modré

 

               3.místo...SK Kladno bílé

 

               4.místo...1.FK Příbram

 

               5.místo...FK Brandýsek 

 

 

 

Nejlepšími hráči týmů byli vyhlášeni:

 

 

Filip Dejčmar.........Kablo Kročehlavy

narozen 15.4.2000

 

Jan Hálász...............SK Kladno modré

narozen 28.2.2001

 

Marek Švejda..........SK Kladno bílé

narozen 3.8.2001

 

Vojtěch Lukavský...1.FK Příbram

narozen 13.6.2002

 

Jiří Dlouhý..............FK Brandýsek

narozen 29.3.2000

 

 

 

 

Nejlepšími hráči turnaje byli vyhlášeni:

 

 

Nejmladší hráč turnaje

Jan Kopuletý..............FK Brandýsek

narozen 8.12.2002

 

 

Nejlepší brankář turnaje

Vítězslav Jaroš........1.FK Příbram

narozen 23.7.2001

 

 

Nejlepší hráč turnaje

Jakub Jeřábek...........SK Kladno modré

narozen 17.4.2001

 

 

Nejlepší střelec turnaje

Jiří Hrubeš...............SK Kladno modré

narozen 3.2.2001

 

 

 

Tabulka střelců:

Jiří Hrubeš..............SK Kladno modré...9 gólů

Pavel Studenovský....SK Kladno bílé.......6 gólů

Filip Dejčmar..........Kablo Kročehlavy...6 gólů

Matěj Krsek.............Kablo Kročehlavy...6 gólů

Jakub Jeřábek..........SK Kladno modré...5 gólů

Jan Valenta.............SK Kladno modré...4 góly

Jiří Dlouhý..............FK Brandýsek........4 góly

Jan Halász    ..........SK Kladno modré...3 góly

David Černý...........Kablo Kročehlavy...3 góly

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář