Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj Písek 30.-31.8.2008

31. 8. 2008

 

 

Zápasy ve skupině:

 

SK Kladno-Marila Příbram    4-2  Branky:Hrubeš 2,Strnad 2.

 

SK Kladno-Trhové Sviny      3-2  Branky:Hrubeš 2,Valenta. 

 

 

SK Kladno-Baník Ostrava   10-2  Branky:Halász 4,Hrubeš 2,

Strnad 2,Valenta,Jeřábek.

Čtvrtfinále: 

 

SK Kladno-Slavia Praha        2-1  Branky:Valenta,Vaněk.

 

Semifinále:

 

SK Kladno-Sparta Praha       2-Branky:Valenta 2.

 

Zápas o 3.místo:

SK Kladno-Bohemians 1905 4-1  Branky:Hrubeš 3,Fíla.

video1:http://www.skkladno2001.estranky.cz/archiv/uploaded/sk-bohemka-01.mp4

video2:http://www.skkladno2001.estranky.cz/archiv/uploaded/sk-bohemka-02.mp4

video3:http://www.skkladno2001.estranky.cz/archiv/uploaded/sk-bohemka-03.mp4

video4:http://www.skkladno2001.estranky.cz/archiv/uploaded/sk-bohemka-04.mp4

video5:http://www.skkladno2001.estranky.cz/archiv/uploaded/sk-bohemka-05.mp4

video6:http://www.skkladno2001.estranky.cz/archiv/uploaded/sk-bohemka-06.mp4

video7:http://www.skkladno2001.estranky.cz/archiv/uploaded/sk-bohemka-07.mp4

 

---------------------------------------------------------------

 

Brankář našeho týmu,Martin KINDL,byl vyhlášen nejlepším brankářem turnaje...Gratulujeme...

video1:http://www.skkladno2001.estranky.cz/archiv/uploaded/pisek-vyhlaseni-martinkindl.mp4

---------------------------------------------------------------

 

 

 

Medailová umístění:

 

 

 

1.České Budějovice

2.Sparta Praha

3.SK Kladno     

video1:http://www.skkladno2001.estranky.cz/archiv/uploaded/pisek-vyhlaseni-skkladno.mp4

                                                                                                         

Celková bilance SK Kladno 2001:

6 zápasů...5-0-1...skóre 25:12

Střelci:Hrubeš 9,Valenta 5,Halász 4,Strnad 4,Jeřábek 1,Vaněk 1,Fíla 1.

 

---------------------------------------------------------------

Další umístění:  

  4.Bohemians 1905 

  5.Trhové Sviny(místo Žiliny)         

  6.Siad Most                                                 

  7.Slovan Liberec

  8.Slavia Praha

  9.Mladá Boleslav(místo Interu Bratislava)

10.Junior Teplice

11.FC Vysočina Jihlava

12.FC Tescoma Zlín

13.FC Písek

14.FK Marila Příbram

15.FC Baník Ostrava

16.1.FC Brno.

 --------------------------------------------------------------- 

 

Výsledkový servis a komentář od pana Václava Hrabíka-organizátora turnaje. 

Ahoj všichni,posílám zpracované výsledky a těším se na 21. a 22. března v Třeboni. Vašek

KOČÍ CUP 2008  PRO SK DYNAMO Č. BUDĚJOVICE

Dvoudenní skvěle obsazený letní fotbalový turnaj KOČÍ CUP 2008 pro hráče ročníku 2001 vyhrál v krásném sportovním areálu v Písku tým SK Dynamo České Budějovice po strhujícím finálovém vítězství nad týmem AC Sparta Praha.  Skvělého úspěchu ovšem dosáhl i další zástupce českobudějovického okresu, narychlo sestavený tým TJ Spartaku Trhové Sviny / místo odhlášené Žiliny /. Mužstvo doplněné o 4 hráče SK Dynama Č.B. s povoleným ročníkem 2000 obsadilo celkově vynikající 5. místo. Třetí jihočeský zástupce, domácí FC Písek, skončil nakonec na 13. místě.

 

Výsledkový servis:

 

Skupina A:

1. SK Kladno –T. Sviny 3:2-Příbram 4:2-Ostrava 10:2.

2.TJ Spartak Trhové Sviny-Příbram 5:1-Ostrava 10:0

3. FK Marila Příbram-Ostrava 3:2.

4. FC Baník Ostrava.         

 

Skupina B:

1. SK Dynamo ČB-Slavia 6:1-Boleslav 5:2-Jihlava 3:1

2. SK Slavia Praha-Boleslav 4:3-Jihlava 7:2.

3. FK Mladá Boleslav-Jihlava 7:2.

4. FC Vysočina Jihlava.               

 

Skupina C:

1. Bohemians-Most 4:1-FC Písek 2:0-1.FC Brno 7:1.

2. FK SIAD Most -Písek 3:3-1.FC Brno 8:1.

3. FC Písek – 1.FC Brno 4:1

4. 1.FC Brno.

 

Skupina D:

1. AC Sparta Praha - Liberec 7:0-Teplice 3:1-Zlín 6:1

2. FC Slovan Liberec – Teplice 4:2-Zlín 2:1.

3. SK FS Junior Teplice – Zlín 10:1.

4. FC Tescoma Zlín.

 

 

Zápasy o 9. – 16. místo:

9. FK Mladá Boleslav-Ostrava 6:0-Zlín 4:1-Teplice 2:2 pen. 3:2. 

 

10. SK FS Junior Teplice-1.FC Brno 2:1-Jihlava 4:0.

11. FC Vysočina Jihlava – Příbram 6:6 pen. 4:3, - Zlín 2:0.

12. FC Tescoma Zlín -  FC Písek 2:2  pen. 9:8.

13. FC Písek-Ostrava 2:1- Příbram 4:3

14. FK Marila Příbram-1.FC Brno 6:1

15. FC Baník Ostrava – 1.FC Brno 3:1.

16. 1.FC Brno.

Čtvrtfinále: Dynamo – T. Sviny 6:0,Kladno – Slavia 2:1, Sparta – Most 3:2, Bohemians – Liberec 4:2.

O 5. – 8. místo: Most – Slavia 4:2, T. Sviny – Liberec 5:1

Semifinále: Dynamo – Bohemians 5:1,Sparta – Kladno 3:2.

O 7. místo: FC Slovan Liberec - SK Slavia Praha 4:4 pen.4:3

O 5. místo: TJ Spartak Trhové Sviny - FK SIAD Most 5:4

O 3. místo: SK Kladno - Bohemians 1905 4:1

Finále: SK Dynamo České Budějovice - AC Sparta Praha 5:3 

 

Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Martin Kindl z Kladna, nejlepším střelcem byl s 11 góly Petr Chromčák z Trhových Svinů. Cenu pro nejmladšího hráče si odnesl Alex Löbb ze Zlína a nejlepším hráčem byl zvolen Tomáš Valenta z vítězného SK Dynama Č.B.

                                                                                                                            

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Díky :-)

(Jarda a Eva Krejčí, 2. 9. 2008 13:06)

Kluci byli jste skvělí!!! Díky za super dva dny plné emocí a perfektních fotbalových výkonů!

Kluci díky ...

(Jarda a Renča Hrubešovi , 1. 9. 2008 12:43)

Gratulujeme všem hráčům a trenérům k fantastickému uspěchu na turnaji v Písku,což bylo vlastně neoficiální mistrovství republiky a my jsme skončili na krásném třetím místě.A nescházelo mnoho k tomu,abychom se probojovali do finále.Ať žije SK Kladno 2001:-)