Jdi na obsah Jdi na menu
 


Německo 31.5.-2.6.2013

31. 5. 2013

V pátek 31.5. Safari Park Stukenbrock (info ZDE).

_________________________________________________________________________________

►V sobotu 1.6. mezinárodní turnaj v Herfordu (16 týmů, 2 naše týmy, v počtu 8+1).

Kompletní výsledky turnaje ZDE

►►►SK Kladno 2 - celkově 3.místo

Sestava: Smrkovský, Kindl, Plecitý- Kozár, Fíla, Kreisinger, Strnad, Jeřábek, Krejčí, Pokorný, Löffelmann, Moravčík, Šnobl, Jůza.

Výsledky základní skupina(1. místo ve skupině):

SK Kladno 2  - VFL Schildesche.....1 : 0   Branka: Jůza(bez as.)
SK Kladno 2  - TuS Ahmsen.....0 : 0
SK Kladno 2 -  Jerxen Orbke.....0 : 0  
                 

Výsledky čtvrtfinálová skupina(2.místo ve skupině):

SK Kladno 2 - SV Heepen 1  2 : 1  Branky: Šnobl 2(Moravčík, Pokorný)
SK Kladno 2 - Bünder SV.....0 : 0
SK Kladno 2 - FC Gütersloh 1.....0 : 1

Semifinále: Southend United 1 - SK Kladno 2.....0 : 0.....6-5 na penalty
 

O 3. místo: SK Kladno 2 - SK Kladno 1.....1 : 0  Branka: Jůza(Moravčík)

_______________________________________________________________________________

►►►SK Kladno 1 - celkově 4.místo

Sestava: Smrkovský, Kindl, Plecitý-  Šrédl, Donát, Hrubeš, Mačura, Devera, Zíka, Klíma, Pospíšil, Halász, Kotouček. 

Výsledky základní skupina(1. místo ve skupině):

SK Kladno 1  - Mönchweiler.....4 : 0   Branky: Kotouček 4(Devera 2, Mačura, Hrubeš)
SK Kladno 1  - FC Bad Oeynhausen.....3 : 0 Branky: Kotouček 2(Hrubeš, bez as.), Devera(Kotouček)
SK Kladno 1 -  SV Heepen.....1 : 0 Branka: Hrubeš(Klíma)                  

Výsledky čtvrtfinálová skupina(2. místo ve skupině)::

SK Kladno 1 - VFL Schildesche  1 : 0  Branka: Mačura(Kotouček)
SK Kladno 1 - Southend United 2.....1 : 0  Branka: Mačura(Kotouček)
SK Kladno 1 - Southend United 1.....1 : 2 Branka: Kotouček(Plecitý)

Semifinále: FC Gütersloh  - SK Kladno 1.....1 : 0

O 3. místo: SK Kladno 1 - SK Kladno 2.....0 : 1

Martin Kotouček byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje!!!

________________________________________________________________________________

Finále: Southend United 1 - FC Gütersloh.....2:0

________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________

►V neděli 2.6. mezinárodní turnaj v Paderbornu (16 týmů, 3 naše týmy, v počtu 6+1). 

Kompletní výsledky turnaje ZDE

►►►SK Kladno 2 - celkově 5.místo

Sestava: Plecitý- Fíla, Kreisinger, Strnad, Mačura, Krejčí, Moravčík, Šnobl(od čtvrtfinále Jůza a  Kozár).

Výsledky základní skupina(2. místo ve skupině):

SK Kladno 2  - LFC Berlín.....0 : 1
SK Kladno 2  - VFL Lichtenau.....3 : 0 Branky: Mačura 2(Moravčík, Šnobl), Šnobl(Krejčí)
SK Kladno 2 -  SF Oesterholz-Kohlstädt.....3 : 0 Branky: Mačura(Šnobl), Šnobl(bez as.), Fíla(Šnobl)  
 

Osmifinále: SK Kladno 2 - Tura Elsen.....2 : 1  Branky: Šnobl(Moravčík), Kreisinger(Šnobl)


Čtvrtfinále
: SK Kladno 2 - SK Kladno 1.....0 : 0.....3:5 na penalty

_________________________________________________________________________________
 

►►►SK Kladno 1 - celkově 2.místo

Sestava: Smrkovský-  Šrédl, Donát, Hrubeš, Devera, Zíka, Pospíšil, Kotouček(od čtvrtfinále Jeřábek). 

Výsledky základní skupina(1. místo ve skupině):

SK Kladno 1  - TSG Wilhelmshöhe Kassel.....5 : 0   Branky: Kotouček 3(Zíka, Pospíšil, Hrubeš), Hrubeš(Šrédl), Pospíšil(Zíka)
SK Kladno 1  - Sv Heide Paderborn 3.....2 : 0 Branky: Kotouček 2(bez as.)
SK Kladno 1 -  SK Kladno 3.....2 : 1 Branky: Kotouček 2(Pospíšil, Donát)                  

Osmifinále: SK Kladno 1 - Fortuna Schlangen.....3:1 Branky: Kotouček 3(Hrubeš 2, Pospíšil)

Čtvrtfinále: SK Kladno 1 - SK Kladno 2.....0 : 0.....5:3 na penalty

Semifinále: SK Kladno 1 -  VFL Kassel.....2 : 0  Branky: Kotouček 2(Hrubeš, bez as.)

Finále: SK Kladno 1 - SC Egenbüttel Hamburg.....2 : 2......na penalty 2:4  Branky: Kotouček 2(Jeřábek, Pospíšil)

________________________________________________________________________________

►►►SK Kladno 3 - celkově 9.místo

Sestava: Plecitý-  Kozár, Jeřábek, Pokorný, Löffelmann, Klíma, Halász, Jůza. 

Výsledky základní skupina(2. místo ve skupině):

SK Kladno 3  - TSG Wilhelmshöhe Kassel.....2 : 0   Branky: Jůza 2(Jeřábek, Pokorný)
SK Kladno 3  - Sv Heide Paderborn 3.....0 : 0 
SK Kladno 3 -  SK Kladno 1.....1 : 2 Branky: Jeřábek(Pokorný)                 

Osmifinále: SK Kladno 3 - SC Egenbüttel Hamburg.....0:1 ________________________________________________________________________________

 

Náhledy fotografií ze složky Nemecko_2013